Atribuită
Cumpărare directă
Produsele trebuie să fie însoţite de documente justificative, certificate de garanţie sau de conformitate, se vor livra in ambalajul producatorului în perioada de valabilitate pe baza comenzilor săptămânale transmise telefonic sau prin fax emise în perioada 01.07-31.07. 2020.
- Număr anunț
- DA25775265
- Autoritate contractantă
- UM 02210 Bucuresti (CUI 4193176)
- Furnizor / câștigător
- ALFA - COM - GRUP SRL (CUI 14180408)
- Cod CPV
- 15131400-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.775,98 RON
- Valoare atribuită
- 14.775,98 RON
- Data publicării
- 11.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.