Atribuită
Cumpărare directă
1 BANDA 48X50 GRAND COLORATA BUC 5.00 2 DIPLOME COLOR A4 (CL VIII) BUC 17.00 3 HARTIE PT FLIPCHART 50 COLI / BUC 2.00 4 ETICHETE ETIBOX TOP 1.00 5 MARKER CD/DVD 2 CAPETE DACO BUC 1.00 6 FOLIE LAMINAT A4 80MICRONI TOP 1.00 7 ACE CU GAMALIE GRAND 50G CUT 5.00 8 MARKER PERMANENT SCHNEIDER BUC 1.00
- Număr anunț
- DA25782048
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala Nicolae Iorga Pingarati (CUI 17474408)
- Furnizor / câștigător
- SYSTEM PRO SRL (CUI 17718057)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 165,37 RON
- Valoare atribuită
- 165,37 RON
- Data publicării
- 12.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.