Atribuită
Cumpărare directă
ACHIZITIE DIRECTĂ PLICURI: PLICURI C4 KRAFT MARO = 3500 BUC x 0,13 LEI FĂRĂ TVA/BUC;PLICURI C5 KRAFT MARO = 2000 BUC x 0,08 LEI FĂRĂ TVA/BUC;PLICURI C6 ALB = 3600 BUC x 0,04 LEI FĂRĂ TVA/BUC;PLICURI C4 KRAFT MARO CU BURDUF 4 CM = 2000 BUC x 0,36 LEI FĂRĂ TVA/BUC. PRODUSELE FURNIZATE TREBUIE SĂ FIE ÎN DEPLINĂ CONCORDANȚĂ CU CANTITĂŢILE DIN PREZENTA ACHIZIŢIE , SOLICITĂRILE FORMULATE PRIN ADRESA CU NR.2563700 DIN 15.06 2020, DOCUMENTUL ANEXAT:SPECIFICAȚIE TEHNICĂ ANEXA NR.1 LA NR.2562054 DIN 15.06.2020 PENTRU PRODUS ” PLICURI” PRECUM ȘI CU OFERTA DUMNEAVOASTRĂ CU NR. A/16 TRANSMISĂ ÎN DATA DE 15.06.2020 ȘI ÎNREGISTRATĂ LA SEDIUL IJJ DÂMBOVIȚA CU NR.2563701 DIN 15.06.2020. PRODUSELE,VOR ASIGURA APROVIZIONAREA CU NECESARUL DE PLICURI PENTRU BUNA DESFĂŞURARE A ACTIVITĂŢILOR SPECIFICE DE CORESPONDENŢĂ A UNITĂŢII ȘI SUNT CHELTUIELI OCAZIONATE DE INSTITUIREA ȘI STABILIREA MĂSURILOR NECESARE PENTRU PREVENIREA ȘI PROTECȚIA PERSONALULUI UNITĂȚII ÎN CONTEXTUL RĂSPÂNDIRII INFECȚIEI CU NOUL CORONAVIRUS - COVID-19.
- Număr anunț
- DA25793472
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN " MIRCEA CEL BATRAN " DAMBOVITA (CUI 4280000)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 30199230-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.479 RON
- Valoare atribuită
- 1.479 RON
- Data publicării
- 16.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.