Atribuită Cumpărare directă

Serviciile cuprind lucrari se excavare si terasament cu excavatorul. Curatat canalul Valea Postei pe o portiune de 200 m.

Număr anunț
DA25768814
Autoritate contractantă
APASERV SATU MARE S.A. (CUI 16844952)
Furnizor / câștigător
SBS TRANSPORT SRL (CUI 31313520)
Cod CPV
45112000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.000 RON
Valoare atribuită
7.000 RON
Data publicării
11.06.2020 00:00
Data finalizării
12.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.000 RON

din 7.000 RON estimat