Atribuită
Cumpărare directă
PACHETUL INCLUDE: 1 DR.STEPHAN MIRACLE DISH 5L buc 2.00 X 62.45 RON fara TVA / buc 2 DR.STEPHAN MULTICREAM 750ml buc 4.00 X 9.16 RON fara TVA / buc 3 TABLETE CLORIGENE ( 1KG ) KG 1.00 X 70.52 RON fara TVA / kg 4 MISAVAN INALBITOR 5L buc 10.00 X 16.00 RON fara TVA / buc 5 DETERGENT AUTOMAT 20kg ALLEY sac buc 2.00 X 131.25 RON fara TVA / buc 6 MSV MONOROLA 100M 2str buc 6.00 X 8.16 RON fara TVA / buc 7 MSV HARTIE IG. ALBA 10/set 2strat 140 foi set 10.00 X 8.00 RON fara TVA / set 8 SACI MENAJ 35L 50/set SUPER REZISTENTI set 21.00 X 7.28 RON fara TVA / set 9 MSV MICROFIBRA PENTRU VASE buc 10.00 X 7.38 RON fara TVA / buc 10 MSV SPALATOR SPIRALAT INOX MAXI buc 9.00 X 2.19 RON fara TVA / buc 11 MANUSI LATEX CU PUDRA 100/set M cut 5.00 X 65.00 RON fara TVA / cut 12 MANUSI NITRIL 100/set L - NEGRU cut 5.00 X 65.00 RON fara TVA
- Număr anunț
- DA25759781
- Autoritate contractantă
- Municipiul Vatra Dornei (CUI 7467268)
- Furnizor / câștigător
- MISAVAN TRADING SRL (CUI 26784173)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.679,91 RON
- Valoare atribuită
- 1.679,91 RON
- Data publicării
- 09.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.