Atribuită Cumpărare directă

curatat suprafete, amorsat cu amorsa pe baza de nisip cartos, montat gresie

Număr anunț
DA25776249
Autoritate contractantă
Municipiul Satu Mare (CUI 4038806)
Furnizor / câștigător
ALFABEN SRL (CUI 16789734)
Cod CPV
45400000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.626 RON
Valoare atribuită
3.626 RON
Data publicării
11.06.2020 00:00
Data finalizării
12.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.626 RON

din 3.626 RON estimat