Atribuită Cumpărare directă

Priza inteligenta wireless TP-LINK Wi-Fi Smart Plug with Energy Monitoring, HS110, IEEE802.11b/g/n ,2.4GHz, 1T1R, Power button, Settings button, 131.8g, 90 x88 x 144 mm Cod produs: HS110 Producator: TP-LINK Garantie: 36 luni TP-link HS110 Priza Inteligenta Wi-Fi cu Monitorizarea Energiei PN: C0880183 PN: HS110 TP-link HS110 Priza Inteligenta Wi-Fi cu Monitorizarea Energiei RY74 asd75l Transport gratuit.

Număr anunț
DA25770180
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal de Urgenta Roman (CUI 2613940)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
Cod CPV
32422000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
191,60 RON
Valoare atribuită
191,60 RON
Data publicării
11.06.2020 00:00
Data finalizării
12.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

191,60 RON

din 191,60 RON estimat