Atribuită Cumpărare directă

Evaluarea bunei functionari a sistemului de management al calitatii implementat prin efectuarea unui audit intern O revizuire a documentelor specifice sistemului de management al calitatii Instruirea privind functionarea sistemului de management al calitatii Acordarea de asistenta specifica la întocmirea înregistrarilor specifice calitatii

Număr anunț
DA25795772
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PIATRA NEAMT (CUI 2613362)
Furnizor / câștigător
CONSEXPERT GRUP SRL (CUI 15889670)
Cod CPV
79411000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.800 RON
Valoare atribuită
1.800 RON
Data publicării
16.06.2020 00:00
Data finalizării
17.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.800 RON

din 1.800 RON estimat