Atribuită Cumpărare directă

restari servicii publicare anunt in ziarul Jurnalul (cotidian national) cerinta obligatorie in vederea trecerii la urmatoarea etapa in vederea obtinerii avizului de mediu ptr proiectul Extindere retea de canalizare menajera in comuna Ghiroda pe data de 11.05.2020

Număr anunț
DA25767472
Autoritate contractantă
Comuna Ghiroda (CUI 5517220)
Furnizor / câștigător
METROPOLITAN MAXPRESS ADV SRL (CUI 29898288)
Cod CPV
79341000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
130,25 RON
Valoare atribuită
130,25 RON
Data publicării
10.06.2020 00:00
Data finalizării
10.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

130,25 RON

din 130,25 RON estimat