Atribuită
Cumpărare directă
1. TIP ASIGURARE: CASCO, TIP AUTO INMATRICULAT SPECIAL , FEL AUTOTURISM, MARCA DACIA LOGAN, CAP CILINDRICA: 1598, PUTERE: 64 KW, NR LOCURI 05, MASA MAXIMA 1540 KG, Suma asigurata 6024 lei, PRIMA DE ASIGURARE 928,80 LEI, VALABILITATE 12 LUNI INCAPAND DIN DATA DE 14.06.2020, MODALITATE PLATA INTEGRAL
- Număr anunț
- DA25767692
- Autoritate contractantă
- Institutia Prefectului Judetul Alba (CUI 4562664)
- Furnizor / câștigător
- ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
- Cod CPV
- 66514110-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.786,40 RON
- Valoare atribuită
- 2.786,40 RON
- Data publicării
- 10.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.