Atribuită Cumpărare directă

Refacere furtun (sertizare) - Furtun 2SN DN12 4.9m, - Bucsa 2SN DN12 - 2 buc - DKR DN12 1/2 - 1 buc - DKJ DN12 7/8 - 1 buc - Protectie PVC 22-30mm - 5 m Achizitie necesara pentru Buldoexcavatorul VENIERI din dotarea Primariei Miroslovesti.

Număr anunț
DA25780354
Autoritate contractantă
COMUNA MIROSLOVESTI (PRIMARIA COMUNEI MIROSLOVESTI) (CUI 4541335)
Furnizor / câștigător
MOP VET S.R.L. (CUI 35391467)
Cod CPV
44165100-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
276,05 RON
Valoare atribuită
276,05 RON
Data publicării
12.06.2020 00:00
Data finalizării
16.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

276,05 RON

din 276,05 RON estimat