Atribuită Cumpărare directă

Se achizitioneaza - 8 bucati Licenta Windows 10 home@bussiness OEM, pentru dotarea celor 8 bucati sistem periferic calcul (Laptop Lenovo Bussines V15 IIL),

Număr anunț
DA25789572
Autoritate contractantă
Serviciul Public de Intretinere si Gospodarire Municipala Deva (CUI 14024964)
Furnizor / câștigător
COMPUTERLINE SRL (CUI 17994710)
Cod CPV
48624000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.369,60 RON
Valoare atribuită
4.369,60 RON
Data publicării
15.06.2020 00:00
Data finalizării
16.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.369,60 RON

din 4.369,60 RON estimat