Atribuită
Cumpărare directă
Transportul inclus in pret . Operatorul economic trebuie sa detina cont la trezorerie in vederea efectuarii platilor de catre autoritatea contractanta. Mobilier din categoria office destinat depozitarii si arhivarii de documente. Prezinta cinci spatii distincte pentru arhivarea de bibliorafturi. Este confectionat din PAL melaminat finisaj negru, cant ABS 0,4 mm acelasi finisaj. Elementele componente sunt montate cu ajutorul eurosuruburilor si a demontabililor. Spatele este din PFL alb. Prezinta picioare reglabile din plastic si feronerie Italia. Prezinta sistem de inchidere usi prin yalla cu doua chei pe usa din dreapta si doua zavoare cu blocare prin interior pentru usa din stanga.
- Număr anunț
- DA25778887
- Autoritate contractantă
- AGENTIA NATIONALA DE IMBUNATATIRI FUNCIARE (CUI 29275212)
- Furnizor / câștigător
- MAR BONSTIL SRL (CUI 16882689)
- Cod CPV
- 39130000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.404 RON
- Valoare atribuită
- 1.404 RON
- Data publicării
- 12.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.