Atribuită Cumpărare directă

Curs PROTECTIA MEDIULUI SI GESTIONAREA DESEURILOR - organizat in perioada 16-23 august 2020 la Baile Felix Cursant ILIE-GHERSON GHEORGHE

Număr anunț
DA25763674
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA COMUNA BRAZI (CUI 29032671)
Furnizor / câștigător
CENTRUL DE FORMARE APSAP (CUI 33269758)
Cod CPV
80530000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
823,53 RON
Valoare atribuită
823,53 RON
Data publicării
10.06.2020 00:00
Data finalizării
11.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

823,53 RON

din 823,53 RON estimat