Atribuită
Cumpărare directă
denumire um cantitate pret_unitar MANOM 10B BUC 1 9.41 MUFA BANDA MIC BUC 10 1.008 DOP BANDA BUC 12 0.9242 AUTOFIL 3.5*45 BUC 100 0.042 ROB PIC 17 BUC 10 3.866 JARDINIERA BUC 5 14.488 LACAT 50 BUC 1 7.31 ARACET C-TII BUC 10 5.462 LAVABILA 15L BUC 2 83.19 BIDINEA BUC 5 35.714 PENSULA 100 BUC 5 13.278 PENSULA 80 BUC 5 6.722 VAR SAC 10 9.244 GR PL BUC 7 3.53
- Număr anunț
- DA25773570
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA MUNICIPIULUI FAGARAS (CUI 4384419)
- Furnizor / câștigător
- JANMAR COM SRL (CUI 5211602)
- Cod CPV
- 44192000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 769,91 RON
- Valoare atribuită
- 769,91 RON
- Data publicării
- 11.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.