Atribuită Cumpărare directă

POMPA 18 LT= 285,71 LEI, BRENER =1 BUC X 75,63 LEI,FURTUN= 3 ML X 8,40 LEI/ml PRETUL INCLUDE SI COSTUL TRANSPORTULUI PANA LA BENEFICIAR ;

Număr anunț
DA25782076
Autoritate contractantă
ORASUL SLANIC MOLDOVA (CUI 4278442)
Furnizor / câștigător
OBIECTE SANITARE SRL (CUI 12259956)
Cod CPV
42122100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
386,54 RON
Valoare atribuită
386,54 RON
Data publicării
12.06.2020 00:00
Data finalizării
15.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

386,54 RON

din 386,54 RON estimat