Atribuită
Cumpărare directă
DRAPERIE BLACKOUT BKG 91/42 8,4 M DRAPERIE BLACKOUT BKG 91/31 13,9 M REJANSA ALBA CU 5 CUTE 12124/50 22,3 M Manopera reprezentand taierea in 18 buc egale si coaserea materialului pe ambele 4 parti, fiecare bucata avand urmatoarele dimensiuni: L -1,20 m; H – 1,70 m și montarea unei rejanse albe cu 5 cute.
- Număr anunț
- DA25768063
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL PUBLIC DE TURISM, AGREMENT SI SERVICII (CUI 40170780)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 39515200-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.430,52 RON
- Valoare atribuită
- 1.430,52 RON
- Data publicării
- 10.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.