Atribuită Cumpărare directă

PACHET PRODUSE PAPETARIE (BANDA ADEZIVA ,HARTIE COPIATOR, PIXURI UNICA FOLOSINTA, ETC)

Număr anunț
DA25795119
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL REGINA ELISABETA (CUI 4400859)
Furnizor / câștigător
ULTRA FRESH IMPEX SRL (CUI 29580330)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.342,40 RON
Valoare atribuită
8.342,40 RON
Data publicării
16.06.2020 00:00
Data finalizării
17.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.342,40 RON

din 8.342,40 RON estimat