Atribuită
Cumpărare directă
463/10.06.2020(RAR Bistrita Nasaud) SC 1044000 STECHER BIVALENT 2P 10A -- 10 BUC X 3.23 SC 1044010 PRIZA BIVALENTA MOBILA 2P 10A -- 10 BUC X 6.01 SACOSA -- 1 BUC X 0.84 SC 83939/100 BAZA ADEZIVA -- 100 BUC X 0.49 SC 83942120 COLIER PLASTIC 2.5X135 -- 100 BUC X 0.06 MYYUP 2X0.75 -- 35 M X 0.74
- Număr anunț
- DA25794419
- Autoritate contractantă
- REGISTRUL AUTO ROMAN - R.A. (CUI 1590236)
- Furnizor / câștigător
- TUB INTEGRAL SRL (CUI 14121975)
- Cod CPV
- 31681410-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 174,14 RON
- Valoare atribuită
- 174,14 RON
- Data publicării
- 16.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.