Atribuită
Cumpărare directă
FIR COSITOARE 2.5-3 MM- 200 ml Motor TEZ Putere motor 2,5 CP Capacitate cilindrica 52 cmc Ciclu de functionare al motorului 2 timpi Sistem de aprindere electronic Pornire manuala Combustibil Benzina fara plumb Capacitate rezervor combustibil 550 ml Consum mediu de carburant 0,5 litri/h Sistem antivibratii dotare de serie Amestec carburant 25 ml ulei / 1 litru benzina Hanasament dublu dotare de serie Vibratii maner stanga 2,36 m/s² Vibratii maner dreapta 2,36 m/s² Maner multifunctional pt. comanda si control dotare de serie Maner independent stanga/dreapta cu rotatie in jurul axei pe orizontala dotare de serie Diametru de taiere 200 mm Raza medie de taiere pentru o trecere 2100 mm Dotari de serie cutit cu 3 dinti cap automat cu fir Arbore antrenare rigid dotare de serie Nivel zgomot 49 dB(A) Emisii de zgomot 68 LwA, dB(A) Greutate 9 kg
- Număr anunț
- DA25790855
- Autoritate contractantă
- Directia Generala Regionala a Finantelor Publice Iasi (CUI 4540186)
- Furnizor / câștigător
- ELECTROUTIL 2002 SRL (CUI 14856942)
- Cod CPV
- 16320000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.060 RON
- Valoare atribuită
- 1.060 RON
- Data publicării
- 15.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.