Atribuită
Cumpărare directă
Sodium chloride volumetric standard, secondary reference material for argentometry, traceable to NIST SRM Certipur®. CAS No. 7647-14-5, EC Number 231-598-3. Producator Merck Millipore. Hidroxid de sodiu pelete, pentru analiza; EMSURE®.CAS:1310-73-2. Producator Merck Millipore Salicilat de sodiu pentru analiza EMSURE®. Ambalare la Kg. Producator Merck Millipore Sodium nitroprusside dihydrate, for analysis.CAS:13755-38-9. Proucator Fisher Chemical
- Număr anunț
- DA25798565
- Autoritate contractantă
- Compania de Utilitati Publice S.A. Focsani (CUI 1443170)
- Furnizor / câștigător
- AQUATOR SRL (CUI 15651244)
- Cod CPV
- 33696300-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.038,70 RON
- Valoare atribuită
- 1.038,70 RON
- Data publicării
- 16.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.