Atribuită Cumpărare directă

Frigider Heinner HF-100A+, REF. 12872/22.05.2020.

Număr anunț
DA25782773
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DEVA (CUI 4374385)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
Cod CPV
39711130-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.904,34 RON
Valoare atribuită
1.904,34 RON
Data publicării
12.06.2020 00:00
Data finalizării
15.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.904,34 RON

din 1.904,34 RON estimat