Atribuită Cumpărare directă

HIDROCORTIZON HEMISUCCINAT 25mg/5ml SOL. INJ. I.V. 25mg/5ml - 1500buc In cazul in care produsul dvs nu respecta cerintele noastre, va rugam refuzati achizitia.

Număr anunț
DA25791390
Autoritate contractantă
SPITALUL DE URGENTA AL MAI "PROF. DR. DIMITRIE GEROTA"BUCURESTI (CUI 4283767)
Furnizor / câștigător
RUBICON PHARMACEUTICALS SRL (CUI 30099764)
Cod CPV
33690000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.172 RON
Valoare atribuită
5.172 RON
Data publicării
15.06.2020 00:00
Data finalizării
16.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.172 RON

din 5.172 RON estimat