Atribuită Cumpărare directă

Unitate imagine Samsung 2675

Număr anunț
DA25796708
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC MACIN (CUI 4321380)
Furnizor / câștigător
EUROTER DISTRIBUTION SRL (CUI 14406638)
Cod CPV
30125000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
775,71 RON
Valoare atribuită
775,71 RON
Data publicării
16.06.2020 00:00
Data finalizării
17.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

775,71 RON

din 775,71 RON estimat