Atribuită Cumpărare directă

Societatea noastră asigura servicii integrate de informare, elaborare, evaluare si implementare proiecte si servicii auxiliare acestora. Activitatea de elaboarare şi implementare a proeictelor este structurată pe mai multe etape, iar în cadrul fiecărei etape se acordă consultanţă pentru fiecare tip de activitate în parte

Număr anunț
DA25797160
Autoritate contractantă
GRADINITA NR. 222 (CUI 20745760)
Furnizor / câștigător
FIX CONSULTING SRL (CUI 15211286)
Cod CPV
79420000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
31.500 RON
Valoare atribuită
31.500 RON
Data publicării
16.06.2020 00:00
Data finalizării
17.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.500 RON

din 31.500 RON estimat