Atribuită
Cumpărare directă
ACHIZITIE DIRECTĂ SWITCH CU MANAGEMENT L2 CONFORM ANUNȚ PUBLICAT ÎN SEAP CU NR. ADV1149380 DIN 27.05.2020. BUNURILE FURNIZATE TREBUIE SĂ FIE ÎN DEPLINĂ CONCORDANȚĂ CU CANTITĂŢILE ȘI PREVEDERILE PREZENTEI ACHIZIȚII, SOLICITĂRILE FORMULATE ÎN DOCUMENTUL ANEXAT:SPECIFICAȚIE TEHNICĂ SWITCH CU MANAGEMENT L2 NR. 2560623 DIN 11.05.2020 PRECUM ȘI CU OFERTA DUMNEAVOASTRĂ CU NR. 42651 TRANSMISĂ ÎN DATA DE 27.05.2020 ȘI ÎNREGISTRATĂ LA SEDIUL IJJ DÂMBOVIȚA CU NR.2563529 DIN 27.05.2020. PRODUSELE,VOR ASIGURA APROVIZIONAREA CU OBIECTE DE INVENTAR, ECHIPAMENTE DE REȚEA, SWITCH CU MANAGEMENT L2, PENTRU CONECTAREA STRUCTURILOR OPERATIVE LA REȚEAUA VOCE-DATE A M.A.I., ÎN VEDEREA BUNEI DESFĂȘURĂRI A ACTIVITĂȚILOR SPECIFICE UITĂȚII ȘI SUNT CHELTUIELI OCAZIONATE DE INSTITUIREA ȘI STABILIREA MĂSURILOR NECESARE PENTRU PREVENIREA ȘI PROTECȚIA PERSONALULUI UNITĂȚII ÎN CONTEXTUL RĂSPÂNDIRII INFECȚIEI CU NOUL CORONAVIRUS - COVID-19.
- Număr anunț
- DA25723239
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN " MIRCEA CEL BATRAN " DAMBOVITA (CUI 4280000)
- Furnizor / câștigător
- QUARTZ MATRIX SRL (CUI 5150840)
- Cod CPV
- 32420000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.251,92 RON
- Valoare atribuită
- 1.251,92 RON
- Data publicării
- 02.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.