Atribuită
Cumpărare directă
5903755040138 PANTOF PIELE S1SRC 41 LPPOMA41 BUC 2.00*104.20 5903755040244 PANTOF PIELE S1SRC 42 LPPOMA42 BUC 1.00*104.20 5903755040251 PANTOF PIELE S1SRC 43 LPPOMA43 BUC 3.00*104.20 5903755040282 PANTOF PIELE S1SRC 46 LPPOMA46 BUC 1.00*104.20 6984000154205 PANTOFI SPORT CU BOMBEU BUC 1.00*133.61 5903755039965 BOCANC PIELE S1SRC 45 LPTOMC45 BUC 1.00*123.53 6421948745015 OCHELARI PROT UZ GOSPODARESC BUC 10.00*7.48 mai putin
- Număr anunț
- DA25744141
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Stiinte Agricole si Medicina Veterinara Cluj Napoca (CUI 4288381)
- Furnizor / câștigător
- DENNVER COMIMPEX SRL (CUI 6099702)
- Cod CPV
- 18143000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.061,34 RON
- Valoare atribuită
- 1.061,34 RON
- Data publicării
- 04.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.