Atribuită Cumpărare directă

CARTUS TONER ORIGINAL HP NR.15A, COD OEM C7115A, 2.500 PAG., HP LASERJET 1200

Număr anunț
DA25727545
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DUNAREA DE JOS (CUI 3127522)
Furnizor / câștigător
SMART CLOUD COMPANY SRL (CUI 35081199)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
308,95 RON
Valoare atribuită
308,95 RON
Data publicării
02.06.2020 00:00
Data finalizării
04.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

308,95 RON

din 308,95 RON estimat