Atribuită
Cumpărare directă
Echipament pentru terenuri de joacă după cum urmează : complex de joacă (cod produs 105) - 1 bucată x 11.875 lei, tobogan drept 3.5m cu turn metallic și hintă (cod produs 233) - 1 bucată x 5.225 lei, balansoar cu arcuri cu 4 locuri (cod produs 317) - 1 bucată x 3.705 lei, balansoar 2 persoane cu figurine pe arcuri 2.5m (cod produs 311) - 1 bucată x 1.786 lei, cățel cu arc (cod produs 314) - 1 bucată x 881.60 lei, cocoș cu arc (cod produs 315) - 1 bucată x 881.60 lei, conform ofertei de preț asumată cu Nr. 480/29.05.2020 înregistrată la registratura Primăriei Comunei Gugești cu numărul de înregistrare 4764 / 02.06.2020.
- Număr anunț
- DA25722353
- Autoritate contractantă
- COMUNA GUGESTI-VRANCEA (CUI 4297800)
- Furnizor / câștigător
- LAVITEX PROD SRL (CUI 7152561)
- Cod CPV
- 37535200-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 24.354,20 RON
- Valoare atribuită
- 24.354,20 RON
- Data publicării
- 02.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.