Atribuită
Cumpărare directă
ISBN titlu/autor 9789731046198 Maitreyi 9786064604781 Panza de paianjen 9789734664719 BOGDAN SUCEAVA / MIRUNA, O POVESTE 9789731044514 Rosu si negru 9786068893266 Arta razboiului 9789731247472 LUIGI PIRANDELLO / SASE PERSONAJE IN CAUTAREA UNUI AUTOR. COLECTIA NOBEL 9786068674278 JULES VERNE / INSULA MISTERIOASA 9786067791037 SCHMITT, ERIC-EMMANUEL / NOAPTEA DE FOC 9789734647897 YANN MARTEL / VIATA LUI PI (TOP 10) 9789734644469 HARPER LEE / SA UCIZI O PASARE CANTATOARE (TOP 10 ) 9789734643455 MIHAIL BULGAKOV / MAESTRUL SI MARGARETA (TOP 10) 9789734632954 F. SCOTT FITZGERALD / MARELE GATSBY (TOP10) ED 2013 9789734620777 J.L. BORGES / CARTEA DE NISIP (TOP10) 9789731047683 MIGUEL DE CERVANTES, AL. ALEXIANU (REPOVESTIRE) / DON QUIJOTE (REPOVESTIRE PENTRU COPII) 9786069335512 MIHAIL SADOVEANU / HANUL ANCUTEI 9789731048482 OCOLUL PAMANTULUI IN OPTZECI DE ZILE 9786066950534 DOI ANI DE VACANTA 9786063346996 DACA ACEASTA AR FI O POVESTE. BETH TURLEY 9786068811352 LOIS LOWRY / DARUL LUI JONAS PB 9786066096782 STEVE STEVENSON / JAF LA CASCADA NIAGARA 9786066095488 STEVE STEVENSON / ENIGMA FARAONULUI 9789734647385 ANNA GAVALDA / O IUBEAM (TOP 10) 9789732110461 ARTHUR CONAN DOYLE / A.C. DOYLE - CAINELE DIN BASKERVILLE (PATRIMONIU) 9786067782905 JEAN BART / EUROPOLIS. ROMAN 9789731047942 H. BEECHER-STOWE /
- Număr anunț
- DA25733830
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU (CUI 4305822)
- Furnizor / câștigător
- DIRECT CLIENT SERVICES SRL (CUI 11648548)
- Cod CPV
- 22113000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.665,70 RON
- Valoare atribuită
- 6.665,70 RON
- Data publicării
- 03.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.