Atribuită Cumpărare directă

Dispenser Esenia pentru prosoape pliate de hârtie este destinat dotării toaletelor cu trafic mediu de persoane și nivel de vandalism redus. Un dispenser economic și rezistent, care se va integra cu succes in toaletele profesionale cele mai diverse – din clădiri de birouri, restaurante, cabinete medicale, etc. Caracteristici: Dispenser pentru prosoape pliate de hârtie cu carcasă din plastic ABS, Ergonomic: design conceput special pentru un confort maxim în utilizare, Permite monitorizarea consumului, prin vizorul de nivel situat în partea de jos a dispenserului. Știi exact când produsul necesită reîncărcare, Montaj facil, prin prinderea în perete cu ajutorul șuruburilor, Ușor de întreținut și curățat – cu ajutorul unei lavete umede Caracteristici tehnice: Material: plastic ABS Culoare: alb Dimensiuni: 24 x 12 x 25.5 cm Capacitate: 400 porții Producător: Esenia

Număr anunț
DA25732766
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "AVRAM IANCU" BAIA MARE (CUI 26691163)
Furnizor / câștigător
DHARMA CONSTRUCT SRL (CUI 10716130)
Cod CPV
42933100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
512,58 RON
Valoare atribuită
512,58 RON
Data publicării
03.06.2020 00:00
Data finalizării
04.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

512,58 RON

din 512,58 RON estimat