Atribuită
Cumpărare directă
Pachet servicii de reparare si de intretinere echipamente medicale. Echipamentele care fac obiectul acestei oferte sunt: Masa operație Steris Amsco 3085 SP = 2 buc. Masa operație Steris Himax = 1 buc. Sterilizator cu abur Steris Amsco ENVISTER 4 STU = 2 buc. Lămpi scialitice Steris St XLD 35W = 2 buc.
- Număr anunț
- DA25735238
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE ENDOCRINOLOGIE C.I. PARHON (CUI 4505367)
- Furnizor / câștigător
- NICONSULTING TECHNICS SRL (CUI 18448164)
- Cod CPV
- 50420000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.150 RON
- Valoare atribuită
- 10.150 RON
- Data publicării
- 03.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.