Atribuită
Cumpărare directă
Produse de hrana si materiale igienico - sanitare -131 pachete, pentru persoanele aflate in imposibilitatea de a-si asigura necesitatile zilnice, generate de raspandire Covid 19. Fiecare pachet va contine: 1 FASOLE ATIFCO 900GR Buc 2.00 10.000 2 HULALA GRAN CUCINA 1 LIT Buc 1.00 8.700 3 LAPTE UHT 3.6% Buc 1.00 4.350 4 OREZ BOB LUNG SCOTTI 1KG Buc 2.00 5.100 5 PASTE PENNE REGGIA 1KG Buc 1.00 5.900 6 PASTE FUSILLI DIVELLA 1 KG Buc 1.00 5.900 7 ROSII CUBETTI 2.5 KG ANTICO CASALE Buc 1.00 9.600 8 TON MARUNTIT 185G Buc 2.00 4.000 9 TOPOLOVENI TOCANA DE LEGUME 300GR Buc 2.00 3.300 10 ZACUSCA VINETE 300GR Buc 2.00 4.000 11 ULEI FLOAREA SOARELUI SURASUL 1 L Buc 2.00 4.800 12 ULEI TURTE MASLINE BASSO 1L L 1.00 10.000 13 TELEMEA DE VACA "TRIA" 900GR Buc 1.00 18.300 14 SAPUN LICHID Buc 1.00 3.020 Pretul unui pachet este de 140 RON cu TVA inclus Oferta se aplica pt 131 de pachete, in valoare de 18340 RON cu TVA inclus.
- Număr anunț
- DA25723629
- Autoritate contractantă
- Municipiul Codlea (CUI 4777108)
- Furnizor / câștigător
- RO ALIMENTA EU S.R.L. (CUI 28293229)
- Cod CPV
- 15000000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.790,27 RON
- Valoare atribuită
- 16.790,27 RON
- Data publicării
- 02.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.