Atribuită Cumpărare directă

Switch 5 porturi ,mouse optic usb-mini , ups 800VA , acumulator ups , mouse optic usb (A4 TECH), cablu utp cat 5e (9 m) , conector rj 45 neecrenat (4 buc) , revizie imprimanta Canon lbp 6020.

Număr anunț
DA25731455
Autoritate contractantă
Scoala gimnaziala ”Regina Maria” Bicaz (CUI 17487920)
Furnizor / câștigător
PAVCOM SRL (CUI 5035751)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
491,94 RON
Valoare atribuită
491,94 RON
Data publicării
03.06.2020 00:00
Data finalizării
04.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

491,94 RON

din 491,94 RON estimat