Atribuită Cumpărare directă

1 REGISTRU INTRARE-IESIRE, 200 FILE, A3,COPERTI CARTONATE BUC 174 2 REGISTRU NUMERE ORDINE DE PLATA, A4, 200 FILE, COPERTI CARTONATE BUC 2

Număr anunț
DA25740795
Autoritate contractantă
Directia Generala Regionala a Finantelor Publice Iasi (CUI 4540186)
Furnizor / câștigător
ADISON COMPANY SRL (CUI 14186656)
Cod CPV
22800000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.126,05 RON
Valoare atribuită
5.126,05 RON
Data publicării
04.06.2020 00:00
Data finalizării
05.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.126,05 RON

din 5.126,05 RON estimat