Atribuită Cumpărare directă

Licenta software permite utilizarea de programe informatice - software de supraveghere si urmarire a vehiculelor prin GPS, de tip client–server, care foloseste Harti digitale vectoriale si permite localizarea in timp real sau in trecut a vehiculelor, dar si calculul rutelor efectuate de vehicule si alte functii specific de management de flota auto etc. Sunt incluse in licenta si urmatoarele costuri: costurile de comunicatie GSM dintre echipamentele GPS si server, licenta de utilizare a hartilor digitale, intretinerea sistemului si licenta software de la S.A.S GRUP

Număr anunț
DA25727236
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BUZAU (CUI 4055750)
Furnizor / câștigător
S.A.S. FLEET TRACKING S.R.L. (CUI 15105501)
Cod CPV
79714100-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
856,80 RON
Valoare atribuită
856,80 RON
Data publicării
02.06.2020 00:00
Data finalizării
04.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

856,80 RON

din 856,80 RON estimat