Atribuită
Cumpărare directă
- piese: ulei motor + filtru, garnitură bușon ulei, filtru aer, filtru motorină, filtru habitaclu, antigel: TOTAL: 632,00 lei; - manoperă și revizii: TOTAL: 171,00 lei; pentru autoturismul Dacia DUSTER cu nr. de înmatriculare B-105-VZW, aflat în dotarea AASNACP, conform referat nr. 3049/28.05.2020.
- Număr anunț
- DA25725591
- Autoritate contractantă
- Autoritatea pentru Administrarea Sistemului National Antigrindina si de Crestere a precipitatiilor (CUI 34138203)
- Furnizor / câștigător
- MERIDIAN NORD SRL (CUI 29300928)
- Cod CPV
- 50112000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 803 RON
- Valoare atribuită
- 803 RON
- Data publicării
- 02.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.