Atribuită Cumpărare directă

Servicii telefonie fixa si internet - Internet 500 Mbps, 1 locatii Internet 300 Mbps, 2 locatii Internet 200 Mbps, 4 locatii Internet 60 Mbps, 5 locatii Internet 50 Mbps, 1 locatii Internet 30 Mbps, 2 locatii Internet 5 Mbps, 27 locatii 8 canale fixe, 5 bucati 4 canale fixe, 4 bucati 2 canale fixe, 35 bucati 1 solutie Cloud Voice cu numar scurt asociat si spatiu de stocare apeluri pentru 30 de zile 1 NumarVerde

Număr anunț
DA25725086
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI SECTOR 6 (CUI 17300924)
Furnizor / câștigător
VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
Cod CPV
64210000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
57.715 RON
Valoare atribuită
57.715 RON
Data publicării
02.06.2020 00:00
Data finalizării
03.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

57.715 RON

din 57.715 RON estimat