Atribuită Cumpărare directă

inlocuire sistem inchidere timplarie tip pvc

Număr anunț
DA25744637
Autoritate contractantă
Parchetul de pe langa Tribunalul Tulcea (CUI 4705497)
Furnizor / câștigător
DON PEPE SRL (CUI 19216367)
Cod CPV
45421000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
268,91 RON
Valoare atribuită
268,91 RON
Data publicării
04.06.2020 00:00
Data finalizării
09.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

268,91 RON

din 268,91 RON estimat