Atribuită Cumpărare directă

Pachet diverse 10 4017334 FAIANTA 52541 ALBA 20X30 M2 8,10 24,89 169,42 32,19 20 5008530 ADEZIV CERESIT CM11 25KG PLUS GRI BUC 3,00 33,06 83,34 15,84 30 5003311 CHIT CERESIT CE 33 ALB 2 KG BUC 1,00 9,02 7,58 1,44 40 4014206 DISTANTIERE 1.5MM(100BUC) BUC 1,00 2,90 2,44 0,46

Număr anunț
DA25741872
Autoritate contractantă
Clubul Sportiv Ceahlaul Piatra Neamt (CUI 2689905)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
262,78 RON
Valoare atribuită
262,78 RON
Data publicării
04.06.2020 00:00
Data finalizării
09.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

262,78 RON

din 262,78 RON estimat