Atribuită
Cumpărare directă
BUNA ZIUA, DORIM SA ACHIZITIONAM DE LA DUMNEAVOSTRA Reparatii drum DC 102 GEOMAL- GARBOVA, dupa cum urmeaza: sapatura mecanica 60mc, sapatura manuala 20 mc, profil carosabil cu autogredar 9350mp, reparat carosabil cu piatra sparta tip calcar 220to, cilindrat carosabil 9350mc si profil santuri 150ml.
- Număr anunț
- DA25753383
- Autoritate contractantă
- COMUNA STREMT (CUI 4562184)
- Furnizor / câștigător
- VLAD FOR WOOD SRL (CUI 33207780)
- Cod CPV
- 45233140-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 33.422,14 RON
- Valoare atribuită
- 33.422,14 RON
- Data publicării
- 09.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.