Atribuită Cumpărare directă

PRIMAX ROLL DEV(SET REVELATOR) contine 2 bidoane a 5 litri solutie concentrata din care se prepara 2x20 litri solutie de lucru pentru prelucrarea automata a filmelor radiologice in procesatoare cu role sau tip spray. PRODUSUL ESTE COMPATIBIL CU ORICE TIP DE APARAT DE DEVELOPARE AUTOMATA.

Număr anunț
DA25732323
Autoritate contractantă
Spital Municipal Vulcan (CUI 4469019)
Furnizor / câștigător
PRODENTA SRL ARAD FILIALA ARAD (CUI 18245860)
Cod CPV
24931230-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.320 RON
Valoare atribuită
1.320 RON
Data publicării
03.06.2020 00:00
Data finalizării
04.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.320 RON

din 1.320 RON estimat