Atribuită Cumpărare directă

ACHIZITIE DIRECTA: PACHET COMPLET MATERIALE PENTRU REPARATII CURENTE, ASTFEL: 4010536 BAGHETA LX 25 30 BUC 5014425 SET TRAFALET 100MM CU TAVA HOLZER 2127 10 BUC 5008020 SET GRAT+TRAF ACRIL VERD 250X18X8MM 7460 10 SET 5013725 PENSULA PENTRU VOPSEA ALCHIDICA 70 MM 10 BUC 5013727 PENSULA PENTRU VOPSEA ALCHIDICA 100 MM 10 BUC 7010629 BIDINELE PROF. 170X70MM LT09647 10 BUC 4016552 GRESIE PORT.6035-0208LARISSA ALBAS.33X33 110 M2 5008530 ADEZIV CERESIT CM11 25KG PLUS GRI 30 BUC 4006071 PROFIL PVC L 25x25 (2,75M) 32018-1545ALB 24 BUC 5012394 PIGMENT SUPERC. ALBASTRU SCP14-F70ML 5 BUC 5009485 AMORSA PERETE STICKY 10L 10 BUC 5014396 POLYMAX -MASTIC ADEZIV 425 GR HIGH TACK 2 BUC 2011214 SIFON COMPLET SOMES 1E-3I D50 10 BUC 5003854 ADEZIV POLISTIREN 4KG ZWALUW 1 BUC 5012598 OSK SW SUPERLAV A-M INT ALB 15L+A 4L 10 BUC

Număr anunț
DA25733539
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 02052 (CUI 4515190)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.995,82 RON
Valoare atribuită
7.995,82 RON
Data publicării
03.06.2020 00:00
Data finalizării
05.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.995,82 RON

din 7.995,82 RON estimat