Atribuită Cumpărare directă

inlocuit tevi din pexal instalatie calorifere cu polipropilena,robineti tur retur , facut instaltie electrica ptr.o priza dubla prin canal cablu si doza,reparati si zugraveli cu var lavabil sala amfiteatru

Număr anunț
DA25726319
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC ION CREANGA TULCEA (CUI 4508525)
Furnizor / câștigător
TURMIR-TRANS S.R.L. (CUI 7842030)
Cod CPV
45450000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.252,40 RON
Valoare atribuită
8.252,40 RON
Data publicării
02.06.2020 00:00
Data finalizării
03.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.252,40 RON

din 8.252,40 RON estimat