Atribuită Cumpărare directă

1. Coprorecoltoare MEDIU CARY BLAIR 20ML - din plastic (PP) cu lopatica, capac albastru filetat, cu MEDIU CARY BLAIR. Capacitate 20 ml. CALITATE SUPERIOARA. Modalitate de ambalare: 50 buc / punga;Produsul va fi insotit la livrare de certificat de calitate si ISO producator. 2. HOLDER VACUTAINER - CALITATE PREMIUM / TOP QUALITY - Holderul este parte componenta a sistemului de recoltare a sangelui in eprubete vidate-vacutainere. Dispozitiv este produs din polipropilena medicala, transparent, si compatibil cu toate tipurile de ace vacutainer; Ambalaj: punga x 100buc. Marcaj CE. Producator: Syntesys S.A.S. Italia. Produsul este insotit la livrare de declaratie de conformitate si ISO producator. 3. Recoltor STERIL SPUTA 60ml. 4. BRANULE 26G - MOV

Număr anunț
DA25734958
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC BALS (CUI 4394846)
Furnizor / câștigător
NOVA FIT 2000 SRL (CUI 15178082)
Cod CPV
33141000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
245,50 RON
Valoare atribuită
245,50 RON
Data publicării
03.06.2020 00:00
Data finalizării
04.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

245,50 RON

din 245,50 RON estimat