Atribuită Cumpărare directă

1. Slanetz Bartley Agar Base - 1 flacon 01-579 2. Rappaport Vassiliadis Soy Broth - 1 flacon 02-379 3. Baird Parker Agar Base - 1 flacon 01-030 4. DRBC - 1 flacon 01-657 5. TBX Agar - 1 flacon 01-619 Aceasta este comanda ferma!!!

Număr anunț
DA25735725
Autoritate contractantă
Directia de Sanatate Publica Vaslui (CUI 11327130)
Furnizor / câștigător
NOVACHIM TRADING SRL (CUI 12178991)
Cod CPV
24931250-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
938,88 RON
Valoare atribuită
938,88 RON
Data publicării
03.06.2020 00:00
Data finalizării
04.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

938,88 RON

din 938,88 RON estimat