Atribuită
Cumpărare directă
Placa captura video si audio USB2.0, LOGILINK VG0001A Grabber Audio/Video LOGILINK - Grabber Audio/Video USB2.0, WINDOWS 8 PN: C5208109 PN: VG0001A Garantie 24 de luni Functii Dispozitiv captura video Dispozitiv captura audio Tip conector intern USB 2.0 Tuner incorporat FM (radio) Nu Interfata intrare/iesire 1 x USB 2.0 1 x AV-IR input (S-Video + Composite + Audio R/L + IR) Standard codare audio/video MP3 DivX MPEG-1 MPEG-2 MPEG-4 Telecomanda inclusa in pachet Nu Sisteme de operare acceptate Windows 2000, XP, 7, 8, 10 Card frecventa joasa Nu Informatii suplimentare Suport digital audio / video Conector 1: USB 2.0 A tata Conector 2: RCA (S-VHS) Conector 3: S-Video Standard PAL: 720 x 576 @ 25fps Standard NTSC: 720 x 480 @ 30fps Rezolutie conectat la PC: 1024 x 768 sau mai mare Placa de captura video si audio USB2.0, LOGILINK VG0001A Grabber Audio/Video Placa captura video Grabber Video usb 2.0 Placa de captura video Grabber Video usb 2.0 Placa captura audio Grabber Video usb 2.0 Placa de captura audio Grabber Video usb 2.0 Transport gratuit . PL63
- Număr anunț
- DA25761712
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SF.SPIRIDON IASI (CUI 4701312)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
- Cod CPV
- 31731100-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 327,72 RON
- Valoare atribuită
- 327,72 RON
- Data publicării
- 10.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.