Atribuită Cumpărare directă

Inchiriere cap tractor si semiremorca

Număr anunț
DA25742077
Autoritate contractantă
COMUNA MAVRODIN (PRIMARIA COMUNEI MAVRODIN) (CUI 4732564)
Furnizor / câștigător
SUD LOGISTIC ACM S.R.L. (CUI 40685450)
Cod CPV
60181000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.200 RON
Valoare atribuită
1.200 RON
Data publicării
04.06.2020 00:00
Data finalizării
05.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.200 RON

din 1.200 RON estimat