Atribuită Cumpărare directă

PACHET CARTUSE SI PRESTATII Numar de referinta: PACMATDID Pret de catalog: 3.374,98 RON / Unitate de masura Unitate de masura: bucata Cod si denumire CPV: 30192700-8 Papetarie (Rev.2) Descriere: PACHET CARTUSE SI PRESTATII toner p1102 b 4 TONER MF 249 b 1 TONER CRG737 b 2 TONER CRG703 b 1 TONER HP1018 b 1 TONER CRG728 b 3 GAZDUIRE DOMENIU AN 2020 B 1 PRESTATII EFECTUATE IN PERIOADA 01.01.2020 - 31.05.2020 B 1 mai putin

Număr anunț
DA25741149
Autoritate contractantă
Comuna Coseiu (Primaria Comunei Coseiu) (CUI 4291590)
Furnizor / câștigător
INFO PLUS S.R.L. (CUI 11867882)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.374,98 RON
Valoare atribuită
3.374,98 RON
Data publicării
04.06.2020 00:00
Data finalizării
04.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.374,98 RON

din 3.374,98 RON estimat