Atribuită
Cumpărare directă
sa asigure dezinfectia aeromicroflora a unui volum de minim 250 mc, , sa poata fi utilizat pentru dezinfectia spatiilor medicale de orice tip, nebulizare un volum de minim 1800 ml/ora, rezervor de minim 2 litri, inceperea nebulizarii sa se faca la un interval de un minut dupa apasarea butonului START, pentru a permite parasirea incaperii de catre personal, programarea sa se faca in pasi de un minut, echipamentul sa cantareasca maxim 12 kg pentru a putea fi mutat cu usurinta dintr-o incapere in alta, dimensiunea particulelor nebulizate sa nu depaseasca 10um, pentru a genera o ceata uscata
- Număr anunț
- DA25757912
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE RECUPERARE IASI (CUI 4541092)
- Furnizor / câștigător
- SYNTTERGY CONSULT SRL (CUI 14446373)
- Cod CPV
- 39330000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 33.000 RON
- Valoare atribuită
- 33.000 RON
- Data publicării
- 09.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.